MAKALELER

Maliyet Avantajı

maliyet-avantaji

POS sistemleriyle yürüttüğünüz sipariş takip uygulamasının size kazandıracağı avantajları bir kaç başlıkta sıralayalım.

 
1- Şoförlerin, sizden habersiz müşteriden fazla tahsilat yapmasının önüne geçersiniz. POS sistemlerinde her şey online gerçekleştiği için, hem müşteriyi SMS ile bilgilendirme hem de merkeze anında bilgi geçişi, çapraz kontrol sağlar. 
 
2- Gün içinde gelen siparişlerin sahaya iletilmesinde yapacağınız telefon görüşmeleri sebebiyle ortaya çıkacak muhtemel iletişim faturaları ortadan kalkar. 
 
3- Bir halı yıkama firması için zaman = para demek. Sahadaki şoföre adres yazdırma, gelen telefonlarda müşterilerin siparişleri hakkındaki bilgi isteği gibi oldukça zaman kaybettiren operasyonlarda, Halı Pratik size sıfır hata ve minimum zamanla çözüm sunar. Gelen telefonlarda müşteriyi anında tanır, sipariş detaylarını daha telefonu açmadan ekranda görürsünüz.
 
4- Binlerce dolar yatırım yapıp server, pos sistemleri kurmak yerine, kiralama yöntemiyle 2-3 yılda ödeyeceğiniz parayı bir kerede ödemezsiniz. Kiralama yönteminin önemli bir avantajı zaman içerisinde programda oluşan güncellemelerden faydalanmanızdır. 
Kurumsal Kimlik
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.