MAKALELER

Kurumsal Kimlik

kurumsal-kimlik

Sektöre her sene ilkbahar zamanı yeni firmalar katılır, sizin yarı fiyatınıza halı yıkar ve sezon sonunda ortadan kaybolur. Bu tip oluşumların ne kadar zarar verdiği konusunda konuşmamız/nefes tüketmemiz gereksiz. Çünkü, ne yaparsanız yapın, bunun önüne geçemeyeceksiniz. Bunun yerine kendi işinize odaklanıp en doğru stratejiyi belirlemeniz daha doğru olacaktır.

 
Peki ne yapmalı ?
Tabi ki, kurumsal, ne yaptığını bilen, standartlarını oluşturmuş ve bundan kesinlikle taviz vermeyen, yıllar geçse de hizmetine devam edebilecek bir yapıya kavuşmak zorundasınız.
 
Belirleyeceğiniz fiyat konusundaki (ucuz yıkayanlar olsa da) istikrarlı çizgi, halı yıkamada sunduğunuz (şampuan, yıkama teknikleri, teknoloji seçimi) hizmetlerinin olması gereken kalitede olması, zaman içinde size kalıcı ve uzun soluklu müşteriler kazandıracaktır. 
 
Tam da bu noktada, bir kuaförün kapısına astığı sloganı sizlerle paylaşalım. 
" 20 TL'ye bozduğunuz saçları, 50 TL'ye düzeltiyoruz !" 
 
Müşteri memnuniyetini oluşturan bir çok faktör var. Giyim-kuşam, dil, eda, tavır ve tabi ki kullandığınız teknoloji. Bazen müşteriler size halısını değil, aile yadigarı ya da paha biçilmez ürünlerini teslim eder. Bu durumda sizden en başta güven bekler. Çoğu kez okunmakta zorlanılan, yuvarlak rakamlar sebebiyle probleme yol açması muhtemel doktor yazılarından uzak durmanız gerekir. POS cihazlarıyla yapacağınız sunum, elde yazılan okunması zor makbuzlar yerine kullanacağınız pos fişleri, bazen kendinizi saatlerce anlatmaktan daha fazla fayda sağlar. 
 
Halı yıkama programı arıyorsanız Halı Pratik'te doğru adrestesiniz!
Saha Hakimiyeti
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.