MAKALELER

Saha Hakimiyeti

saha-hakimiyeti

POS sistemleriyle entegre çalışan uygulamalarda "saha hakimiyeti" olarak özetleyebileceğimiz önemli bir avantajı yakalarsınız. Şöyle ki; her birinde yaklaşık 20 adresin bulunduğu servise çıkan 3 araç düşünelim. POS cihazları, aldıkları ya da teslim ettikleri her sipariş karşılığında müşteriye bir fiş vermek zorundadır. 

 
Cihazlar, içlerinde bulunan SIM kartı sayesinde olan biten her işlemde merkezi bilgilendirir. Bu durumda sipariş aldıkça ya da teslim ettikçe bu bilgi, merkezdeki bilgisayar ekranlarına yansıtılır. Ve firma sahibi, şoförün hangi siparişi kaçta teslim ettiğini, bir sipariş ile diğeri arasında ne kadar zaman geçirdiğini takip edebilir. 
 
Merkeze gelen gün içindeki sipariş talepleri, anında sahadaki cihazlara iletilebilir. Böylece, gereksiz telefon trafiğine, adres yazdırmalara son verirsiniz. 
 
POS cihazlarından çıkan fişlerde alınması gereken toplam tutar, kuruşuna kadar belirtilir. Ve müşterinin cep telefonuna da pos tarafından otomatik SMS gönderilir. Bu durum, şoförlerin merkezin haberi olmadan tek kuruş fazla tahsil etmesinin de önüne geçer. 
 
Halı yıkama programı, size baştan uca sunmak zorundadır. Müşterilerinize ve daha çok kendinize vakit ayırmak için Halı Pratik'le tanışın!
 
Online Sistemler
HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN 0850 840 28 32'DEN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.